Niezwykłe Zdjęcie Shri Mataji


Dzisiaj chciałbym wam drodzy poszukiwacze prawdy napisać o rzeczy niesamowitej (jakby się nad tym głębiej zastanowić to jest więcej niż niesamowita). A mianowicie, pierwszy raz w historii ludzkości, w historii duchowości istoty ludzkie mają szanse pozbyć się wszystkich swoich problemów mając czyste pragnienie wzrostu duchowego oraz Zdjęcie Matki. Coś, co kiedyś było niemożliwe to w obecnych czasach jest faktem – otrzymaliśmy Zdjęcie, które faktycznie przedstawia Moc Boga i ma w sobie Jego Uwagę, Jego Pragnienie. Wraz ze świeczką różne Zdjęcia Matki leczą różne problemy w nas.

Na przykład Zdjęcia Stóp Matki są najsilniejsze i leczą najbardziej podstawowe problemy takie jak ego i uwarunkowania.
Dłonie Matki pomagają w leczeniu problemów z oczami a nawet ślepoty wywołanej blokadą na czakrze z tyłu głowy (oczy chorego muszą być otwarte).
Zdjęcie Twarzy najlepiej pomaga poszukiwaczom i poprzez samo patrzenie na Twarz pozwala im wejść w stan świadomości wolny od myśli – w medytację.
Każdy Sahaja Jogin zna protokół obchodzenia się ze Zdjęciem i traktuje je z wielkim szacunkiem. Często można zaobserwować, że płomień świecy zaczyna „strzelać” podczas spalania negatywnej energii, która jest u osoby siedzącej przed Zdjęciem.

Z wykształcenia jestem informatykiem i nie wierzę w to, czego nauka nie wyjaśniła. Z rozbawieniem pamietam jak na początku Sahaja Jogi mój umysł nie mógł pojąć jakim cudem Zdjęcie może tak bardzo pomóc. Ale nawet umysłowi po pewnym czasie ciężko jest podważać fakty. Zdjęcie działa i tylko ze Zdjęciem Sahaja Joga się wypracuje. Sahaja Joga to meta-nauka, wszystko w niej jest logiczne i pragmatyczne, wystarczy dać sobie szansę i poznać ją z otwartym umysłem naukowca czego z całego serca wam życzę.

Galeria Zdjęć Shri Mataji.